Владика Юліан нагородив митр. прот. Василя Лазаровича високою церковною нагородою

13 Березня 2023

13 березня 2023 року, в Єпархіальному Управлінні Коломийської Єпархії, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав настоятеля Храму Покрови Пресвятої Богородиці села Цуцулин, Косівського благочиння та Храму Святого Апостола Андрія Первозванного села Мала Кам’янка, Коломийського благочиння митр. прот. Василя Лазаровича із Днем Народження та 45-літтям, яке він відзначав нещодавно та нагородив  його високою церковною нагородою.

Правлячий Архієрей побажав отцю Василю Господнього Благословення, міцного здоров’я, духовної радості та сил для подальшого ще більш плідного служіння Церкві Христовій.

Далі, з Благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України, Його Преосвященство нагородив митр. прот. Василя Лазаровича Медаллю “За жертовність та любов до України”.

На святковому нагородженні були присутні: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та завідувач канцелярії Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.