Владика Юліан поблагословив учасників ретриту “Cвій серед своїх” для дружин і дітей українських воїнів у Храмі села Красноїлля

30 Квітня 2023

28 квітня 2023 року, у Храмі Святих апостолів Петра і Павла села Красноїлля, Верховинського благочиння, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, зустрівся із учасниками зібрання “Cвій серед своїх”, організований БФ “Мрійники” для дружин і дітей українських воїнів та очолив Молебень за перемогу України над ворогом.

Керуючому Коломийською Єпархією під час богослужіння співслужили: блаочинний Верховинського благочиння, настоятель Храму Святої Тройці села Ільці митр. прот. Дмитро Михавків; настоятель Храму Святих апостолів Петра і Павла села Красноїлля митр. прот. Василь Данильчик; керівник Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації, настоятель Храму Вознесіння Господнього села Устеріки прот. Петро Данильчик; ієрей Юліан Тимчук (Івано-Франківська Єпархія) та протодиякон Антон Трачук.

Під час богослужіння також молився член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії та відомий благодійник Дмитро Дмитрович Нагірняк.

Після відпусту Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом, у якому зазначив, що Церква Христова ще перебуває в особливому періоді Пасхальної радості, адже Воскресіння Христове є основою нашого християнського життя: “Жодне людське слово не в змозі підтримати тих, хто втратив на війні рідну людину. Лише Живий і Воскреслий Бог має силу розрадити, підтримати і подарувати надію”.

Звертаючись до організаторів заходу,  Преосвященний Владика подякував їм за проведення такої  важливої і необхідної ініціативи для родин українських воїнів та зазначив, що  на даний час Фонд перетворився на велику й дружню сім’ю.  Архіпастир провів аналогію між сім’єю, яку іменують малою Церквою і особливою родинною атмосферою, яка панує в благодійній організації.

Далі слово мала очільниця Фонду – Христина Матвієнко, яка від  імені всіх присутні подякувала Архієрею за спільну молитву й духовне слово, зауваживши, що саме духовної підтримки люди потребують в час тяжких випробувань, які випали на їхню долю і долю всього українського народу.

Після спільної Молитви, у відпочинковому комплексі “Cяйво Карпат” села Красноїлля, учасники продовжили свою програму, яка включає психологічну підтримку рідним воїнів, арт-, фото- та пісочну терапію, різноманітні майстер-класи для дітей і дорослих, прогулянки й екскурсії мальовничими Карпатами та духовні бесіди зі священником.