Владика Юліан взяв участь відкритті Форуму “Залучення інвестицій. Іпотека для захисників” у місті Коломия

28 Квітня 2023

28 квітня 2023 року, у Коломийській філармонії імені Олександра Козаренка, відбувся Форум “Залучення інвестицій. Іпотека для захисників” для допомоги українським воїнам.

На запрошення організаторів, в урочистому заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Урочисте зібрання розпочалось спільним виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання за загиблими захисниками України й мирними жителями.

Далі благословити захід запросили духовенство.

Звертаючись до присутніх, Владика Юліан побажав учасникам плідної праці, для досягнення вагомого результату – підтримку українських воїнів та побудови нашого спільного дому – Європейської, вільної та процвітаючої України.

 “Cьогодні найперше ми дякуємо нашим воїнам, які, жертвуючи найдорожчим, що є у них є власним життям, наближають нашу перемогу над ворогом, відстоюють незалежність Української Держави та наше майбутнє. І наше завдання зараз – максимально допомагати українським захисникам та їхнім родинам, вносячи свій вклад у перемогу України над російськими окупантами”, –  наголосив Архіпастир.

Також у Форумі взяли участь: голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук;  голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков; голова Коломийської міської ради Богдан Станіславський; представники військових частин; економісти; представники бізнесу; волонтери  та громадськість міста Коломиї.

Модератором Форуму  виступив український менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), Міністр економічного розвитку і торгівлі України (з 27 лютого по 2 вересня 2014 року) – Павло Шеремета.

Єпископа Юліана на урочистому заході супроводжував керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак.