block
4 червня 2021 року, в музеї історії міста Коломиї, відбулись урочистості з нагоди Дня журналіста України, яке відзначають 6 червня.
З благословення та стараннями Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї продовжуються ремонтні роботи: внутрішні розписи, встановлення бруківки, оздоблення фасаду та сходової частини, реставрація вхідних дверей та водовідведення.
22 травня 2021 року, на Площі Відродження міста Коломиї, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відбулись урочистості з нагоди 160-ї річниці від Дня його перепоховання. У 1861 році останки Великого Кобзаря були привезені із Санкт-Петербурга та перепоховані на Чернечій горі у Каневі.
20 травня 2021 року, в День вишиванки, біля скульптурного зображення Матері Божої, яка знаходиться на території Коломийської районної державної адміністрації та районної ради, був відслужений Молебень до Пресвятої Богородиці.
15 травня 2021 року, біля сімейного склепу родини Чайковських, на цвинтарі “Монастирок” в місті Коломия, де похований великий українский письменник, громадсько-політичний та культурно-освітній діяч, адвокат –Андрій Якович Чайковський (1857-1935), з нагоди 164-ї річниці від Дня народження, була відслужена Панахида за спокій його душі.
6 травня 2021 року, у Храмі Святого Великомучиника Дмитрія Солунського села Якубівка, Городенківського благочиння, було відслужено Божественну Літургію та заупокійну Літію за спочилим митр. прот. Романом Меленком (1980-2020).
21 березня 2021 року, в селі Чорні Ослави, відбулося благословення спортивного заходу.
15 лютого 2021 року, в місті Коломия, біля пам’ятника воїнам інтернаціоналістам, відбулось пам’ятне віче з нагоди 32-ї річниці виводу радянських військ із Афганістану.
19 грудня 2020 року, в парку ім. Кирила Трильовського міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття та освячення місця відпочинку з майданчиком для занять скейтбордингом.
18 грудня 2020 року, напередодні Дня вшанування пам’яті Святителя Миколая Чудотворця, до Єпархіального Управління Коломийської Єпархії, завітали представники Благодійного Фонду «Покуття» із солодкими подарунками для дітей Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї.


otta Da Vinci