block
17 жовтня 2020 року, у залі засідань Єпархіального Управління, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав благодійника, доктора педагогічних наук – Кошука Олександра Богдановича із Днем Народження та нагородив його високою церковною нагородою.
14 жовтня 2020 року, в на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в місті Коломиї відбулись урочистості, присвячені до Дня захисника України, 78-ї річниці створення УПА та Дня українського козацтва.
14 жовтня 2020 року, біля пам’ятного монументу полеглим воїнам у селі Лука, була відслужена заупокійна Літія за спокій усіх полеглих захисників нашої Держави.
14 жовтня 2020 року, коли Церква Христова вшановує величне свято Покрови Пресвятої Богородиці, з нагоди престольного свята, в Храмі села Цуцулин, Косівського благочиння, відбулося святкове богослужіння.
14 жовтня 2020 року, у мистецькому центрі “Світовид” міста Коломиї, відбувся мистецький захід, приурочений Дню захисника України, Дню українського козацтва та 78-й річниці створення Української Повстанської Армії для військовослужбовців військової частини Повітряних Сил ЗСУ, що дислокується на теренах Коломийщини.
13 жовтня 2020 року, у навчально-виховному комплексі села Лука, були проведені відкриті уроки з основ християнської етики для учнів 5-9 класів.
13 жовтня 2020 року, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, біля Могили борцям за волю України у селі Старий Гвіздець, відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва та 78-й річниці створення Української Повстанської Армії, який відзначають 14 жовтня.
7 жовтня 2020 року, в селі Марківка, Печеніжинської ОТГ, відбулося урочисте відкриття та освячення дошкільного закладу та спортивного залу.
6 жовтня 2020 року, в Храмі Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця села Чорнолізці, відбувся Чин Похорону над спочилим настоятелем Храму Святої Тройці села Молодилів митр. прот. Богданом Гайдейчуком.
2 жовтня 2020 року, на подвір’ї Коломийської РДА, відбулись святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти, яке відзначають в першу неділю жовтня.


otta Da Vinci