block
З глибоким сумом повідомляємо, що 7 травня 2020 року, на 46-му році життя, після багаторічної важкої хвороби відійшов у вічність заштатний клірик Коломийської Єпархії схиархімандрит Олексій (Мензатюк).
3 травня 2020 року, в неділю жінок-мироносиць, на кордоні сіл Торговиця та Вербівці Городенківського району, біля скульптурного зображення Пресвятої Богородиці, відбувся традиційний Молебень до Пресвятої Богородиці.
Практичні настанови для єпископату, духовенства і вірних Православної Церкви України у зв’язку з оголошеною пандемією особливо небезпечної коронавірусної хвороби (COVID-19) затверджені Священним Синодом 17 березня 2020 року.
8 березня 2020 року, в першу неділю Великого посту, в селі Острівець Городенківського благочиння, відбулися урочисті заходи по вшануванню Тараса Григоровича Шевченка.
27 лютого 2020 року, у четвер сиропусного тижня, у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Торговиця, Городенківського благочиння, було відслужено Божественну Літургію та заупокійну Літію за спочилим митр. прот. Іваном Макуловичем.
21 лютого 2020 року, у фізкультурно-спортивному комплексі “Прикарпаття” міста Коломиї, відбувся щорічний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті загиблого воїна АТО – Романа Фурика (1963-2015).
20 лютого 2020 року, в місті Коломия, відбулись пам’ятні заходи по вшануванню всіх, хто героїчно загинув під час трагічних подій на Майдані шість років тому.
18 лютого 2020 року, в Коломийській центральній районній бібліотеці, з нагоди 5-ої річниці виведення сил АТО з Дебальцевого, відбулася зустріч із учасниками боїв під назвою: «У їхніх серцях живе Україна».
9 лютого 2020 року, в Будинку культури села Лісний Хлібичин, відбулось районне свято Різдвяної коляди «Славім Різдво на рідній Україні».
9 лютого 2020 року, в неділю про митаря і фарисея, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у Храмі Архістратига Михаїла села Гвізд, Надвірнянського благочиння, відбувся третій хоровий Фестиваль колядок “Різдвяний передзвін”.


otta Da Vinci