block
24 січня 2020 року, відбулось урочисте засідання першої сесії Гвіздецької об’єднаної територіальної громади.
16 січня 2020 року, в Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, духовенством Делятинського та Надвірнянського благочинь було звершено Божественну Літургію та Молебень перед іконою із частичкою мощей Святителя Василія Великого, яка є однією із великих Святинь Коломийської Єпархії.
9 січня 2020 року, на Алеї Слави Коломийського міського кладовища, відбулась Панахида за спокій душі почесного громадянина міста Коломиї, підполковника Романа Фурика (1963-2015), у п’яту річницю його героїчної загибелі на околиці селища Станиця Луганська, під час виконання бойового завдання.
12 січня 2020 року, з благословення та стараннями Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в Актовому залі села Підгайчики (вул. Заводська, 1), Коломийського району, відбудеться III-й Різдвяний Фестиваль «Гвіздецьким краєм коляда лунає».
12 січня 2020 року, з благословення Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, за сприяння і підтримки відомого благодійника Нагірняка Дмитра Дмитровича, частичка мощей Святителя Василія Великого прибуде до Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї. В цей день Владика Юліан у співслужінні численного духовенства звершить освячення ікони-мощовика і дорогоцінного приділу, відслужить Архієрейську Божественну Літургію та Молебень перед мощами Святителя.
12 січня 2020 року, з благословення та ініціативи Керуючого Коломийською Єпархією, Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в Актовому залі села Підгайчики, відбудеться Третій регіональний Різдвяний Фестиваль «Гвіздецьким краєм коляда лунає».
1 січня 2020 року, в місті Коломия, біля пам’ятника провіднику Організації Українських Націоналістів - Степану Бандері, відбулось урочисте віче з нагоди 111-ї річниці з Дня його народження.
30 грудня 2019 року, в місті Києві, відбулась зустріч Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з капеланами 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, яка дислокується в місті Коломия.
19 грудня 2019 року, в день вшанування пам'яті Святителя Миколая Чудотворця, у Храмі Святого Великомученика Юрія Переможця села Острівець, Городенківського благочиння, після святкової Божественної Літургії, відбулося тематичне театралізоване дійство, під назвою "Святителю, Отче наш Миколаю, моли Бога за нас", за участю учнів Острівецького НВК.
19 грудня 2019 року, з нагоди престольного свята, у Храмі Святителя Миколая Чудотворця села Остапківці, Коломийського благочиння, відбулось урочисте богослужіння.


otta Da Vinci