block
Пам’ятний захід: “Разом – ми сила” в місті Івано-Франківську


25 травня 2019 року, в місті Івано-Франківську відбувся пам’ятний захід: “Разом ми сила”, приурочений 30-літтю виведення радянських військ з Афганістану та 25-літтю створення обласної організації воїнів-афганців.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, та на запрошення голови Тлумацької районної організації воїнів-афганців – Ступницького Валерія Олександровича, в урочистому заході взяв участь головний капелан Коломийської Єпархії, настоятель Храму Вознесіння Господнього села Незвисько та Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Воронів, Городенківського благочиння митр. прот. Михайло Возняк.

Урочистий захід розпочався зі вступного слова Голови обласної спілки воїнів-афганців – Омелька Віктора Петровича та хвилини мовчання за загиблими воїнами.

Далі зі словом звернувся митр. прот. Михайло Возняк, який привітав воїнів-інтернаціоналістів із ювілеями та передав вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Опісля для присутніх була представлена концертна програма, на якій отець Михайло разом із добродійкою Наталею виконали авторську пісню: ”Плаче небо України” та пісню: ”У матері над хатою”.

На урочистому заході також був присутній Івано-Франківський міський голова Руслан Романович Марцінків.

Пам’ятний захід: “Разом – ми сила” в місті Івано-Франківську

Пам’ятний захід: “Разом – ми сила” в місті Івано-Франківську

Пам’ятний захід: “Разом – ми сила” в місті Івано-ФранківськуПоділитись


otta Da Vinci