block
Урочистості, присвячені Дню захисника України в місті Коломия


14 жовтня 2020 року, у мистецькому центрі “Світовид” міста Коломиї, відбувся мистецький захід, приурочений Дню захисника України, Дню українського козацтва та 78-й річниці створення Української Повстанської Армії для військовослужбовців військової частини Повітряних Сил ЗСУ, що дислокується на теренах Коломийщини.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в урочистостях взяв участь священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї ієрей Василь Бойчук.

Після відкриття заходу до слова та благословення був запрошений отець Василь Бойчук.

Звертаючись до присутніх, священик побажав, щоб Покров Пресвятої Богородиці завжди був простягнутий над кожним українським воїном, а наша безперестанна спільна молитва охороняла всіх захисників України, приносячи довгоочікуваний переможний мир на українську землю. Також священик передав вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана та подякував капітану Палагіцькому Назарію Васильовичу за активну співпрацю між громадою Собору й військовою частиною у справі духовно-патріотичного виховання воїнів.

Продовжився святковий захід тематичними виступами мистецьких колективів та відомих вокалістів Прикарпаття.

Урочистості, присвячені Дню захисника України в місті Коломия
Поділитись


otta Da Vinci