block
Перша Сповідь та Святе Причастя учнів-першокласників в с. Лука


31 серпня 2014 року в селі Лука, Городенківського благочиння, відбулась перша Сповідь та урочисте Святе Причастя учнів, які цього року вперше переступили поріг рідної школи.

Першого вересня о восьмій годині учні разом із вчителями та батьками прийшли до Храму Архістратига Михаїла, де був відслужений Молебень на початок навчального року. Потім всі разом вирушили в школу на урочисту лінійку присвячену Дню знань.

Звертаючись до присутніх, настоятель Храму Архістратига Михаїла села Лука митр. прот. Микола Симчич привітав вчителів, учнів та батьків із першим вересня. Отець Миколай побажав усім міцного здоров’я, терпеливості – учителям, слухняності, ввічливості та милосердя – учням. Також, він наголосив на тому, що Церква – це школа, а батьки – нероздільна ланка, яка повинна виховувати молоде покоління в християнських чеснотах, тоді за таких дітей ніколи не буде соромно.

На завершення митр. прот. Микола Симчич вручив першокласникам пам’ятки, які засвідчують, що над ними вперше відбулось Таїнство Святої Сповіді та що вони прийняли Святе Причастя.

Перша Сповідь та Святе Причастя учнів-першокласників в с. Лука

Перша Сповідь та Святе Причастя учнів-першокласників в с. Лука

Перша Сповідь та Святе Причастя учнів-першокласників в с. ЛукаПоділитись


otta Da Vinci