block
17 жовтня 2020 року, у залі засідань Єпархіального Управління, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав благодійника, доктора педагогічних наук – Кошука Олександра Богдановича із Днем Народження та нагородив його високою церковною нагородою.
14 жовтня 2020 року, в на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в місті Коломиї відбулись урочистості, присвячені до Дня захисника України, 78-ї річниці створення УПА та Дня українського козацтва.
24 серпня 2020 року, у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Молодятин, Печеніжинського благочиння, відбулось свято першої Сповіді та урочистого Святого Причастя для першокласників місцевого ліцею.
(14 серпня)
25 липня 2020 року, з благословення Преосвященного Владики Юліана, відбулась паломницька поїздка вірян Кафедрального Собору на малу батьківщину Преподобного Амфілохія Почаївського – село Мала Іловиця, Шумського району, Тернопільської області.
13 червня 2020 року, в Храмі Святого Великомученика Димитрія Солунського села Якубівка, Городенківського благочиння, було відслужено Божественну Літургію та заупокійну Літію за митр. прот. Романом Меленком на 40-й день після його упокоєння.
З глибоким сумом повідомляємо, що 7 травня 2020 року, на 46-му році життя, після багаторічної важкої хвороби відійшов у вічність заштатний клірик Коломийської Єпархії схиархімандрит Олексій (Мензатюк).
12 січня 2020 року, з благословення Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, за сприяння і підтримки відомого благодійника Нагірняка Дмитра Дмитровича, частичка мощей Святителя Василія Великого прибуде до Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї. В цей день Владика Юліан у співслужінні численного духовенства звершить освячення ікони-мощовика і дорогоцінного приділу, відслужить Архієрейську Божественну Літургію та Молебень перед мощами Святителя.
12 січня 2020 року, з благословення та ініціативи Керуючого Коломийською Єпархією, Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в Актовому залі села Підгайчики, відбудеться Третій регіональний Різдвяний Фестиваль «Гвіздецьким краєм коляда лунає».
19 грудня 2019 року, в день вшанування пам'яті Святителя Миколая Чудотворця, у Храмі Святого Великомученика Юрія Переможця села Острівець, Городенківського благочиння, після святкової Божественної Літургії, відбулося тематичне театралізоване дійство, під назвою "Святителю, Отче наш Миколаю, моли Бога за нас", за участю учнів Острівецького НВК.


otta Da Vinci