block
13 червня 2020 року, в Храмі Святого Великомученика Димитрія Солунського села Якубівка, Городенківського благочиння, було відслужено Божественну Літургію та заупокійну Літію за митр. прот. Романом Меленком на 40-й день після його упокоєння.
З глибоким сумом повідомляємо, що 7 травня 2020 року, на 46-му році життя, після багаторічної важкої хвороби відійшов у вічність заштатний клірик Коломийської Єпархії схиархімандрит Олексій (Мензатюк).
12 січня 2020 року, з благословення Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, за сприяння і підтримки відомого благодійника Нагірняка Дмитра Дмитровича, частичка мощей Святителя Василія Великого прибуде до Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї. В цей день Владика Юліан у співслужінні численного духовенства звершить освячення ікони-мощовика і дорогоцінного приділу, відслужить Архієрейську Божественну Літургію та Молебень перед мощами Святителя.
12 січня 2020 року, з благословення та ініціативи Керуючого Коломийською Єпархією, Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в Актовому залі села Підгайчики, відбудеться Третій регіональний Різдвяний Фестиваль «Гвіздецьким краєм коляда лунає».
19 грудня 2019 року, в день вшанування пам'яті Святителя Миколая Чудотворця, у Храмі Святого Великомученика Юрія Переможця села Острівець, Городенківського благочиння, після святкової Божественної Літургії, відбулося тематичне театралізоване дійство, під назвою "Святителю, Отче наш Миколаю, моли Бога за нас", за участю учнів Острівецького НВК.
19 грудня 2019 року, з нагоди престольного свята, у Храмі Святителя Миколая Чудотворця села Остапківці, Коломийського благочиння, відбулось урочисте богослужіння.
18 грудня 2019 року, напередодні дня вшанування пам’яті Святителя Миколая Чудотворця, у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець, Коломийського благочиння, була відслужена святкова Всеношна з Літією.
23 грудня 2019 року, об 11:00 год., у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, (м. Коломия, вул. Мазепи, 56 а), під головуванням Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбудуться загальноєпархіальні збори духовенства Коломийської Єпархії.

10 листопада 2019 року, з нагоди престольного свята, в Храмі Святої Великомучениці Параскеви села Мишин Печеніжинського благочиння, було відслужене урочисте богослужіння.
8 листопада 2019 року, з нагоди престольного свята та 30-ліття відновлення Святині, у Храмі Святого Великомученика Димитрія Солунського села Ковалівка, Печеніжинського благочиння, було звершено торжественне богослужіння.


otta Da Vinci