block
14 жовтня 2019 року, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в селі Острівець, Городенківського району, відбувся тематичний захід, присвячений Дню захисника України, Дню Українського козацтва та 77- й річниці створення УПА.
14 жовтня 2019 року, в каплиці Покрови Пресвятої Богородиці села Тростянка, Печеніжинського благочиння, було відслужено Молебень та Акафіст до Пресвятої Богородиці.
21 вересня 2019 року, з нагоди престольного свята, у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Слобода, Печеніжинського благочиння, відбулося урочисте святкове богослужіння.
17 вересня 2019 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у cелі Чорні Ослави, Надвірнянського району, відбувся відбірковий футбольний турнір серед команд катехитичних шкіл Надвірнянського благочиння.
10 вересня 2019 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у селі Підгайчики, Коломийського району, відбувся відбірковий футбольний турнір серед команд катехитичних шкіл Коломийського та Печеніжинського благочинь.
(14 серпня)
12 травня 2019 року, о 15:00 год., в неділю 3-тю після Пасхи, на кордоні сіл Торговиця та Вербівці Городенківського району, біля скульптурного зображення Божої Матері, відбудеться щорічне молитовне зібрання ”Пресвята Богородиця єднає в молитві”, під час якого Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, очолить Молебень до Пресвятої Богородиці.
29 квітня 2019 року, з нагоди престольного свята та 175-ліття Святині, у Храмі Воскресіння Христового села Жукотин, Отинійського благочиння, була звершена урочиста Божественна Літургія.
28 березня 2019 року, з благословення і стараннями Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в примішенні Актового залу Коломийського медичного коледжу ім. І. Я. Франка, відбулась Третя інтелектуальна вікторина «Об’єднані Богом» серед команд катехитичних шкіл Коломийської Єпархії.
27 березня 2019 року, у Храмі Святителя Василія Великого села Річка, Косівського благочиння, було відслужене спільне постове служіння Акафіста Страстям Господнім священиками Косівського та Печеніжинського благочинь.


otta Da Vinci