block
Відбірковий футбольний турнір серед команд катехитичних шкіл Городенківського благочиння


20 серпня 2016 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулись відбіркові футбольні матчі за вихід у фінальний турнір між командами катехитичних шкіл Городенківського благочиння.

Вже третій рік поспіль село Чернятин стає господарем цього турніру.
У цьогорічному відбірному турнірі взяли участь п’ять команд катехитичних шкіл із сіл: Торговиця, Топорівці, Чернятин, Слобідка та Виноград.

Спортивне дійство розпочалось зі спільної молитви, яку провели наставники катехтичних шкіл, після чого було здійснено жеребкування.

Футбольний турнір тривав п’ять годин, оскільки всі ігри були дуже напружені та захоплюючі. Неодноразово лунали овації вболівальників на дії гравців.

За підсумками турнірної таблиці одноосібним лідером та переможцем відбіркового турніру стала команда Катехитичної школи Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Торговиця. Другий щабель в турнірній таблиці посіла команда Катехитичної школи села Виноград, а на третьому місці - команда дітей із села Чернятин.

На завершення футбольного турніру відбулось врученням грамот переможцям та відзначення кращих футболістів.

Під час турніру діти висловлювали своє захоплення, що існує такий турнір, де вони можуть не тільки проявити свої футбольні здібності, але й поспілкуватися з своїми однолітками.

На завершення цього футбольного дійства учасники подякували організаторам та складу суддів, і, сповнені вражень та позитивних емоцій, повернулись додому.

Відбірковий футбольний турнір серед команд катехитичних шкіл Городенківського благочиння

Відбірковий футбольний турнір серед команд катехитичних шкіл Городенківського благочиння

Відбірковий футбольний турнір серед команд катехитичних шкіл Городенківського благочинняПоділитись


otta Da Vinci