block
Вітання Владики Юліана для митр. прот. Івана Лавришина з нагоди 45-ліття


Всечесний отче Іване!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Ювілею - 45-ліття!Вітання Владики Юліана для митр. прот. Івана Лавришина з нагоди 45-ліття
Декілька років тому на Вас були покладені обов’язки благочинного новоутвореного Делятинського благочиння. Цього року до Дня Святої Пасхи Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Вас було нагороджено високою богослужбовою нагородою - правом носіння митри. Сприйміть ці обставини, не як належне, а, як стимул до ще ревнішого служіння Богові, Його Святій Церкві та людям.

Нехай життєві випробування не відвертають Вас від високого покликання – вести людей до спасіння. Закликаю невпинно трудитись на благо і процвітання нашої Української Православної Церкви Київського Патріархату в цілому і Коломийської Єпархії зокрема.

Вітаючи Вас, я щиро зичу кріпості душевних і тілесних сил. Бажаю завжди залишатися іконою Бога Живого, сумлінним виконавцем Волі нашого Спасителя. Божого Благословення Вам на всі благі починання та молитовного заступництва Пресвятої Богородиці!
Многії і благії літа!


+ Юліан
Єпископ Коломийський і KосівськийПоділитись


otta Da Vinci