block
15 грудня 2020 року, під головуванням Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відбувся другий Архієрейський Собор Православної Церкви України.
14 жовтня 2020 року, в на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в місті Коломиї відбулись урочистості, присвячені до Дня захисника України, 78-ї річниці створення УПА та Дня українського козацтва.
Практичні настанови для єпископату, духовенства і вірних Православної Церкви України у зв’язку з оголошеною пандемією особливо небезпечної коронавірусної хвороби (COVID-19) затверджені Священним Синодом 17 березня 2020 року.
30 грудня 2019 року, в місті Києві, відбулась зустріч Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з капеланами 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, яка дислокується в місті Коломия.
6 грудня 2019 року, у Михайлівському Золотоверхому монастирі, під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відбулось робоче зібрання секретарів та працівників канцелярій, управлінь єпархій Православної Церкви України.
5 січня 2019 року, у Константинополі (Стамбулі), після спільного молебню Вселенського Патріарха Варфоломія і Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, в Храмі Святого Георгія на Фанарі, відбулося підписання Томоса про надання Автокефалії для Православної Церкви України.
9-11 жовтня 2018 р. Святий і Священний Синод Константинопольського Патріархату на своєму засіданні під головуванням Його Всесвятості Варфоломія, Архієпископа Константинополя – Нового Риму і Вселенського Патріарха, розглянув низку питань і звернень, що протягом багатьох років надходили до нього з приводу приведення до канонічного порядку церковної ситуації в Україні, зокрема щодо проголошення Томосу про автокефалію Української Православної Церкви.
Священного Синоду
Української Православної Церкви Київського Патріархату
до пастви і українського народу у справі діалогу з РПЦ

Дорогі брати і сестри, шановні співгромадяни!

Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату звертається до вас із роз’ясненням позиції нашої Церкви у справі діалогу з Російською Православною Церквою.
24 cерпня 2017 року, в День Незалежності України, біля пам’ятника Степану Бандері, на Привокзальній площі міста Коломиї, була піднесена молитва за мир в Україні.
7-8 лютого у стінах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва відбувся XIII Всеукраїнський з'їзд православної молоді. Засідання з'їзду проводилося в приміщенні актової зали Київської Православної Богословської Академії. Тема заходу: «Православне виховання молоді – основа творення домашньої церкви».


otta Da Vinci