Архіпастирське служіння в неділю 5-ту після Пасхи

09 Червня 2021

29 травня 2021 року, в суботу ввечері, напередодні п’ятої неділі після Пасхи, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

В неділю про самарянку Архіпастир звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Правлячий Архієрей звернувся до присутніх із повчальною проповіддю, в якій розтлумачив Євангельське читання про розмову Спасителя із самарянкою: “Кожне слово Христа є цінне для нас. Не є виключенням Божественні істини, які відкрив Спаситель у розмові з жінкою-самарянкою, зокрема, про духовну природу Бога: “Бог є Дух” (Ів.4, 24).

Також Його Преосвященство пояснив вірним, що означає “поклонятися Богові у дусі та істині”, закликав всіх зростати у вірі, в пізнанні Божественних істин, очищати свої душі від гріхів та примножувати у собі духовну любов.

На завершення Правлячий Архієрей привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї Преосвященний Владика Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.