Архіпастирське служіння в неділю четверту Великого посту

03 Квітня 2022

2 квітня 2022 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.

В неділю четверту Великого посту, коли Церква Христова вшановує пам’ять Святого Преподобного Іоана Ліствичника, Керуючий Коломийською Єпархією звершив Божественну Літургію Святителя Василія Великого.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, ієромонах Осія (Лещишак), протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Преосвященний Владика виголосив повчальну проповідь на тему недільного зачала, розповівши про значення віри в житті християнина та навівши приклади сили віри праведників Старого та Нового Завітів: “Яскравим прикладом віри є історія про Давида та Голіафа. Завдяки силі віри Давид перемагає велетня Голіафа тому, що на його боці був Всеперемагаючий Господь”.

Також Правлячий Архієрей нагадав вірним про головну сутність посту, яка полягає в тому, щоб духовне в людині взяло верх над тілесним.

Після відпусту Керуючий Коломийською Єпархією привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.