Архіпастирське служіння в неділю Торжества Православ’я

13 Березня 2022

12 березня 2022 року, напередодні першої неділі Великого посту, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.

В неділю, коли Церква Христова відзначає Торжество Православ’я – свято перемоги над усіма єресями та відновлення іконошанування, Правлячий Архієрей звершив Божественну Літургію Святителя Василія Великого.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, ієромонах Осія (Лещишак), протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Керуючий Коломийською Єпархією виголосив повчальну проповідь, в якій зазначив, що кожен християнин покликаний до апостольського служіння, і головне в ньому – проповідь Євангельського благовістя.

“Зустріч із живим Богом преображує  людину і нова людина, яка відновила у собі Образ і Подобу Божі, може змінювати інших і приводити їх до Бога”, – наголосив Правлячий Архієрей.

Під час богослужіння підносились молитви за перемогу України над російськими окупантами.

На завершення Архіпастир очолив Молебень Неділі Торжества Православ’я, після закінчення якого віруючі, за традицією, приклались до святих ікон.