Архієрейське служіння у Світлий Понеділок

07 Травня 2021

3 травня 2021 року, в Понеділок Світлого тижня, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Архіпастирю за святковим богослужінням співслужили: митр. прот. Микола Мазурак, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Лісецький, протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії прот. Василь Кушерський зачитав Пасхальне Послання Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій нагадав вірним про головні етапи домобудівництва нашого спасіння, почавши від пророцтва про Месію, яке отримали Адам і Єва після гріхопадіння і завершивши подією Воскресіння з мертвих Господа нашого Ісуса Христа.

Правлячий Архієрей зауважив, що Воскресіння Христове об’єднало небо й землю і символом цього в богослужбовій практиці Світлого тижня є відкриті Царські Ворота.

Також Керуючий Коломийською Єпархією ще раз привітав усіх зі світлим Христовим Воскресінням.

Ввечері цього дня, Преосвященний Владика Юліан, разом із духовенством, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, відслужив Вечірню із Акафістом Воскресінню Христовому.