Архієрейське служіння у Великий Четвер

21 Квітня 2022

21квітня 2022 року, у Великий Четвер, коли Церква Христова згадує Тайну Вечерю, на якій Господь встановив Таїнство Святої Євхаристії, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Літургію Святителя Василія Великого, яка, за уставом, розпочиналась Вечірнею.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Андрій Лінкевич, протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон  Назар Ягнич.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій, нагадавши події, пов’язані з Тайною Вечерею, наголосив на важливості Святої Євхаристії для повноцінного духовного життя кожного християнина.

Також Правлячий Архієрей привітав парафіянку Кафедрального Собору,  начальника Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Івано-Франківській області Галину Петрівну Григорчук із Днем Народження, побажав їй Господнього Благословення та сил для подальшої плідної праці для користі Українській Держави та вручив букет троянд.

Під час Літургії, згідно уставу, були заготовлені Святі Дари для причащання хворих протягом цілого року.