Архієрейське служіння в неділю 24-ту після П’ятидесятниці

27 Листопада 2022

26 листопада 2022 року,  в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, у співслужінні духовенства, звершив Всеношну з Літією.

У неділю 24-ту після П’ятидесятниці, Архіпастир звершив Архієрейську Божественну Літургією Святителя Іоана Золотоустого.

Перед  початком богослужіння Його Преосвященство возвів в іподиякони Василя Іванюка.

Архієрею за урочистою Божественною Літургією співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Василь Іванюк, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді на тему недільного зачала, в якій розтлумачив притчу про милосердного самарянина, пояснивши в чому полягає милосердя Боже, яке дає можливість грішнику покаятися, а також, що справи милосердя є шляхом до прощення на Страшному Суді Божому.

Під час Божественної Літургії Преосвященний Владика рукоположив у Сан Диякона Василя Іванюка.

Після відпусту Владика Юліан привітав нововисвяченого диякона Василя Іванюка із хіротонією, розповівши про особливість дияконського служіння та дав батьківські настанови бути хорошим священнослужителем Церкви Христової. Також Архіпастир вручив отцю-диякону  святу просфору.

У свою чергу диякон Василь подякував Єпископу Юліану за вділене Таїнство, мудрі слова повчань й настанов, пообітцявши бути ревним служителем Вівтаря Господнього та подарував Преосвященному Владиці букет білих троянд.

На завершення Правлячий Архієрей привітав усіх зі святою неділею та подав своє Архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Єпископ Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.

Біографічна довідка: Іванюк Василь Васильович народився 22 березня 2001 року в селі Яворів, Косівського району Івано-Франківської області.

2007-2018 рр. – навчання в Яворівській загальноосвітній школі I-III cтупенів.

У 2018 році вступив на навчання до Київської Православної Богословської академії, де й навчається на даний час.

28 травня 2022 року – одружився із Сумарук Наталією Петрівною.

27 листопада 2022 року – у неділю 24-ту після П’ятидесятниці, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященним Єпископом Коломийським і Косівським Юліаном рукоположений у Сан Диякона.