Архієрейське служіння в неділю перед Різдвом Христовим

02 Січня 2022

1 січня 2022 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

В неділю перед Різдвом Христовим, коли Церква згадує святих отців, Керуючий Коломийською Єпархією звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Правлячому Архієрею за Божественною Літургією співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Володимир Озарчук, прот. Андрій Лінкевич, ієрей Василь Деркач, ієромонах Осія (Лещишак), протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Єпископ Юліан виголосив повчальну проповідь, в якій зазначив що родовід Ісуса Христа є свідченням того, що Друга Особа Пресвятої Тройці – Син Божий, втілюючись, сприймає людську плоть, стає істинною людиною, схожою до нас, окрім гріха.  Далі Владика у своєму слові акцентував увагу слухачів на вірі: “Праведники до Христа жили вірою і надією на прихід Месії, ми ж – щасливі, адже стали свідкам сповнення пророцтв та повноти Одкровення Божого у світі”. Також Його Преосвященство зазначив, що у часовій циклічності ми святкуємо Різдво Спасителя рік за роком, але, якщо Христос не народиться у нашій душі, то ми жодного разу по справжньому не відчуємо це свято.

“Приготуймо в душі достойну оселю для Богонемовляти, очистивши й освятивши наші душі, а також зігріймо й огорнімо Боже Дитя, яке приходить в цей, зльодянілий від гріхів світ, любов’ю і теплом наших сердець”, – наголосив Архіпастир.

Після відпусту Преосвященний Владика привітав усіх присутніх зі святою неділею та Новим 2022 Роком і подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читання Акафіста Господу Ісусу Христу.