Благодійний Фонд “Покуття” передав солодкі подарунки дітям Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї

18 Грудня 2021

17 грудня 2021 року, напередодні Дня вшанування пам’яті Святителя Миколая Чудотворця, до Єпархіального Управління Коломийської Єпархії, завітали представники Благодійного Фонду «Покуття» із солодкими подарунками для дітей Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї.

Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан поспілкувався із волонтерами благодійної організації та подякував засновнику Благодійного Фонду «Покуття», відомому благодійнику, Народному Депутату України – Андрію Володимировичу Іванчуку за постійну підтримку та турботу, відзначивши вагомий внесок даної благодійної установи у допомозі потребуючим і реалізації різноманітних соціально-культурних проектів та ініціатив.

Також Єпископ Юліан висловив вдячність усім працівникам й волонтерам за їхню працю для користі людей, побажав Господнього Благословення і великих успіхів у подальшій плідній діяльності.

Гостинці від Святого Миколая будуть передані дітям під час святкової Всеношної, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї.

Благодійний Фонд «Покуття» – недержавна, неприбуткова установа, заснована з метою надання благодійної допомоги, вираженої у матеріальному або фінансовому еквіваленті. Всі кошти, залучені Благодійним Фондом, використовуються для здійснення безповоротної, безкорисливої допомоги. Засновником фонду є Народний Депутат України Андрій Володимирович Іванчук.