Чергова допомога українським воїнам від Благодійної ініціативи “Захистимо життя”

16 Жовтня 2022

14 жовтня 2022 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, на території Управління Коломийської Єпархії, відбулось відправлення чергової благодійної допомоги  для потреб воїнів  Добровольчого батальйону “Карпатська Січ”.

Продукти харчуваня, ліки, військова амуніція, засоби гігієни знову буде передано для українських військових. Цього разу  благодійну допомогу для наших захисників зібралили:  ВО “Бартка” села Пістинь та педагоги Великоключівького ліцею.

Подібна допомога Українській Армії та всім постраждалим від війни завдяки небайдужим людям відбувається постійно.

В урочистому освяченні автомобіля для українських воїнів взяли участь члени наглядової ради та волонтери благодійної ініціативи “Захистимо життя”: митр. прот. Микола Кравчук, працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук; завідуючий канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та Василь Петрович Шкутяк.

Волонтери благодійної ініціативи Коломийської Єпархії “Захистимо життя” допомагають воїнам Української Армії, вимушеним переселенцям та всім постраждалим від загарбницького вторгнення росії на територію України.