Чин Похорону над спочилим митр. прот. Василем Гаврилюком

09 Січня 2022

7 січня 2022 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, секретар Єпархіального управління митр. прот. Юрій Бровчук звершив Парастас та початок Чину Похорону над спочилим митр. прот. Василем Гаврилюком у його домі.

За поминальним богослужінням йому співслужили: благочинний Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрій Ужитчак, митр. прот. Микола Ужитчак, митр. прот. Мирослав Ніньовський, прот. Василь Лазарович, прот. Юрій Гушул та керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак.

Після відпусту зі словом проповіді до присутніх звернувся митр. прот. Юрій Бровчук, який розповів про християнське розуміння смерті, наголосив на тому, що протягом свого життя спочилий отець Василь робив багато добрих справ, сіючи зерна євангельських істин в душі вірних та докладаючи зусиль для відновлення Православ’я на теренах Прикарпаття.

Далі священнослужителі продовжили читання Євангелії біля тіла спочилого митр. прот. Василя Гаврилюка.

Наступного дня, 8 січня 2022 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, було завершено Чин Похорону над спочилим отцем Василем Гаврилюком.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, заупокійне богослужіння очолив благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк.

Під час Чину Похорону йому співслужили: митр. прот. Яків Стефанюк, митр. прот. Микола Щербатюк, прот. Андрій Лінкевич, прот. Василь Юрчук та ієромонах Осія (Лещишак).

Після відпусту отець Василь Мізюк звернувся зі словом, у якому закликав усіх пам’ятати отця Василя у своїх молитвах та наслідувати його приклад ревного служіння та любові до Церкви Христової.

Далі, під спів стихир, відбулось останнє цілування.

Після цього тіло спочилого священика Василя, під спів “Cвятий Боже”, було обнесено довкола Храму та похоронене на місцевому цвинтарі.