Керуючий Коломийською Єпархією нагородив митр. прот. Василя Гаврилюка високою церковною нагородою

19 Липня 2021

19 липня 2021 року, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, провідав колишнього благочинного Коломийського благочиння митр. прот. Василя Гаврилюка, який зараз через хворобу змушений перебувати вдома, привітав його із 70-літнім Ювілеєм та нагородив високою церковною нагородою.

Архіпастир привітав отця Василя із Днем народження та Ювілеєм, побажав йому Господнього благословенння, міцного здоров’я, кріпості душевних і тілесних сил для ще більш плідного служіння Церкві Христовій.

Далі, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Правлячий Архієрей нагородив митр. прот. Василя Гаврилюка Медаллю “За жертовність і любов до України”.

Вручаючи нагороду, Преосвященний Владика подякував отцю Василю за довголітнє й ревне служіння Церкві Христовій, відзначивши його ініціативність та плідну діяльність у свій час на посаді благочинного Коломийського благочиння, настоятеля Храму Різдва Пресвятої Богородиці селища Гвіздець та директора Коломийського духовного училища.

Далі Єпископ Юліан оглянув  та помолився у домашній каплиці  отця Василя та поспілкувався з його рідними.

Преосвященного Владику Юліана супроводжували: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та протодиякон Антон Трачук.