Керуючий Коломийською Єпархією очолив Панахиду за спокій душі І.Я. Франка в річницю від Дня його Народження

27 Серпня 2022

27 серпня 2022 року, біля пам’ятника Каменяра в місті Коломия, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Панахиду за спокій душі великого українського поета, письменника, перекладача, публіциста, вченого, знаного економіста, громадського та політичного діяча – Івана Яковича Франка (1856-1916) в 166-ту річницю від Дня його Народження.

Правлячому Архієрею під час заупокійного богослужіння співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; митр. прот. Тарас Мойсюк; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словом, в якому наголосив на великій значимості для українців постаті Каменяра, який особливо пов’язаний з нашим містом та краєм.

На завершення Правлячий Архієрей закликав присутніх пам’ятати та молитись про цю геніальну й, на жаль, не до кінця оцінену особистіть, яка вже у свій час виголошувала ті ідеї, які є актуальними для всіх українців у справі побудови Української Держави та боротьби з ворогом.