Керуючий Коломийською Єпархією звершив урочисте богослужіння у Світлий Вівторок

12 Травня 2021

4 травня 2021 року, в Світлий Вівторок, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, в Соборі Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї, звершив урочисту Архієрейську Божественну Літургію.

У притворі Святині Правлячого Архієрея зустрів священик Храму ієрей Анатолій Момот та запросив очолити торжественне богослужіння.

За святковою Божественною Літургією Його Преосвященству співслужили: прот. Василь Кушерський, прот. Василь Бойчук, прот. Анатолій Момот, ієрей Дмитро Лісецький, протодиякон Антон Трачук та протодиякон Михайло Голіней.

Після відпусту Архіпастир виголосив повчальну проповідь, в якій пояснив, яке велике значення має Воскресіння Христове для всіх людей: “Господь, втілившись в людській подобі та будучи безгрішним, бере на себе гріхи світу, щоб постраждати і стати викупленням за всіх нас. Воскреснувши з мертвих він дає нам надію, підкріплену любов’ю, що свого часу і ми позбудемось тління та зодягнемося в нетлінне, переживши власне воскресіння”.

Також Єпископ Юліан побажав усім постійно перебувати в Пасхальній радості, славлячи і дякуючи Богові за всі Його благодіяння по відношенню до нас.

Далі Архієрей подякував отцям і громаді за спільну молитву, привітавши їх із Пасхою Христовою, а також священиків Собору: прот. Василя Бойчука та прот. Анатолія Момота із з високою богослужбовою нагородою – протоієрейством, якої вони удостоїлися у Страсний тиждень.

Архіпастир відзначив їхню ревність у служінні та невтомну працю у справі розбудови Православної Церкви в Україні.

Від імені духовенства та вірних Собору ієрей Анатолій Момот подякував Правлячому Архієрею за очолене ним богослужіння та зазначив, що Преосвященний Владика – вмілий адміністратор, мудрий проповідник та істинний наслідник Апостолів, який власним прикладом ревного й благочестивого життя спонукає інших до християнського подвигу.

Після цього отець Анатолій вручив Єпископу Юліану святу просфору.

Завершилось урочисте богослужіння уставним Многоліттям.