Мистецьке дійство “Єднаймося в коляді заради перемоги” в місті Коломия
12 січня 2024 року, в Коломийському міському палаці культури і мистецтв “Народний дім”, відбулось мистецьке дійство – розколяда “Єднаймося в коляді заради перемоги”.
З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана в урочистому заході взяли участь: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук, ієрей Василь Деркач та ієрей Дмитро Гром.
На початку благословити захід запросили духовенство.
У своєму слові митр. прот. Василь Мізюк привітав усіх із Різдвяними святами, закликавши завжди пам’ятати й цінувати те, що завдяки воїнам Української Армії ми можемо спокійно молитись, працювати й відзначати наші релігійні свята. Також священик передав вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана та прочитав Молитву за Українську Державу.
Далі для присутні змогли насолодитися майстерним виконанням старовинних, маловідомих колядок, вертепів, різдвяних пісень та хореографічних композицій.
На урочистому заході також були присутні: Коломийський міський голова Богдан Станіславський та начальник управління культури й туризму Коломийської міської ради Мар’яна Кодіна.








