Неділя перед Богоявленням

17 Січня 2022

15 січня 2022 року, в суботу вечором, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан очолив Всеношне бдіння з Літією.

У Неділю перед Богоявленням, Його Преосвященство звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Яків Стефанюк, ієромонах Осія (Лещишак) та протодиякон Антон Трачук.

Після Євангельського благовістя Преосвященний Владика виголосив повчальну проповідь на тему недільного зачала, в якій розповів про особливості проповіді Великого Пророка і Предтечі Христового Іоана, який усіх, хто приходив хреститися до нього, закликав до покаяння.

Після відпусту Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Далі Архіпастир, у співслужінні духовенства, звершив Таїнства Хрещення й Миропомазання над дитятками Юстиною та Серафимою – доньками керівника архієрейського хору Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї Володимира Дмитровича Крив’юка.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Владика, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.