Неділя після Богоявлення

23 Січня 2022

22 січня 2022 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

У неділю після Богоявлення, Керуючий Коломийською Єпархією звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після Євангельського благовістя Правлячий Архієрей виголосив повчальну проповідь, в якій наголосив на необхідності й важливості покаяння на шляху до осягнення Царства Небесного . 

Також Його Первосвященство зауважив, що людина в гонитві за матеріальними благами забуває  про духовні, які можуть зробити її по справжньому щасливою.

“Не людина своїми зусиллями здобуває Небо, але Царство Боже саме наблизилось до людини, завдяки невимовному милосердю та людинолюбству Божому”, – наголосив Архіпастир

На завершення Єпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Владика, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.