Освячення наріжного каменя будинку для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в місті Коломия

22 Листопада 2021

21 листопада 2021 року, в місті Коломия відбулось благословення початку будівництва та освячення наріжного каменя малого групового будинку для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в урочистому заході взяли участь: священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Анатолій Момот та ієрей Дмитро Лісецький.

На початку слово мав Коломийський міський Голови Богдан Станіславський.

Далі до присутніх звернулась Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Опісля благословити початок будівництва та освятити наріжний камінь запросили духовенство.

Після відпусту зі словом до присутніх звернувся отець Анатолій Момот, який привітав усіх присутніх зі святом, а також побажав, щоб Ангел Божий завжди перебував над тими, хто буде трудитись та проживати в цьому будинку, а всім благодійникам Господь віддасть сторицею. Також священик передав вітання і молитовне благословення від Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Владики Юліана.

В урочистому заході також взяли участь: Народний депутат України Олена Вінтоняк, Народний депутат України Олег Марусяк, Голова Коломийської РДА Любомир Глушков, заступники Коломийського міського голови: Роман Остяк, Володимир Мельничук і Сергій Проскурняк.