Підсумкові збори благочинних Коломийської Єпархії

14 Грудня 2021

14 грудня 2021 року, під головуванням Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у прес-центрі Єпархії, відбулись підсумкові збори благочинних Коломийської Єпархії.

В нараді взяли участь: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; благочинний Верховинського благочиння митр. прот. Дмитро Михавків; благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз; благочинний Отинійського благочиння митр. прот. Володимир Липка; благочинний Коломийського благочиння митр. прот. Михайло Сметанюк; благочинний Косівського благочиння митр. прот. Іван Близнюк; благочинний Делятинського благочиння митр. прот. Іван Лавришин; благочинний Надвірнянського благочиння митр. прот. Олег Траско та благочинний Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрій Ужитчак.

Після спільної молитви Його Преосвященство окреслив план роботи засідання та оголосив питання, які розглядатимуться на зборах.

Опісля слово мав секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук, після чого отці-благочинні доповіли Правлячому Архієрею про стан справ у благочиннях.

Далі Владика Юліан підвів певний підсумок головних подій Єпархіального життя за рік, що минає, зокрема про перший візит до Коломийської Єпархії Предстоятеля Православної Церкви України – Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Також Керуючий Коломийською Єпархією ознайомив благочинних із планами Єпархіальних заходів  на 2022 рік.

На засіданні обговорювались питання ефективного функціонування Єпархіального Управління, активної діяльності духовенства, висвітлення інформації про життя Єпархії через єпархіальні ЗМІ.

На зібранні духовенства Архієрей особливо наголошував на необхідності духовно-морального та інтелектуального вдосконалення священнослужителів, благоговійного звершення ними богослужінь та виголошенні змістовних проповідей.

На завершення Єпископ Юліан подякував благочинним за служіння й жертовну працю на благо Церкви, активну участь у суспільному житті та подав усім присутнім своє архіпастирське благословення.