Правлячий Архієрей нагородив митр. прот. Івана Петращука високою церковною нагородою

23 Червня 2026

23 червня 2026 року, в Соборі Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломия, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, нагородив настоятеля Храму Святої Тройці та Храму Святих Мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії села Шепіт, Косівського благочиння митр. прот. Івана Петращука високою церковною нагородою напередодні Дня його  Небесного Покровителя та 60-літнього Ювілею.

Спочатку Архіпастир здійснив освячення Горного сідалища, яке отець Іван власноручно виготовив та пожертвував для Собору.

Після цього Владика Юліан побажав отцю Івану Господнього Благословення,

кріпості душевних й тілесних сил та ще багато плідних років служіння у

Винограднику Христовому, відзначивши, що він є добрим і ревним служителем, веде активну працю на парафії та має велику любов до богослужіння.

Далі, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Його Високопреосвященство нагородив митр. прот. Івана Петращука Медаллю “Хрест Свободи”.

На святковому нагородженні були присутні: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; митр. прот. Василь Петращук (Івано-Франківська Єпархія); в. о. економа Коломийської Єпархії прот. Василь Бойчук; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак; прот. Микола Петращук; завідувач канцелярії Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та добродійка Марія Петращук.