Правлячий Архієрей очолив Молебень до Пресвятої Богородиці у Городенківському благочинні
24 травня 2026 року, у неділю 7-му після Пасхи, біля скульптурного зображення Матері Божої, на узбіччі дороги Городенка-Семаківці, Городенківської ОТГ, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Молебень до Пресвятої Богородиці, за яким були піднесені особливі молитви за мир в Україні та перемогу над ворогом.
Біля місцевої Святині Архіпастиря з короваєм та квітами зустріли діти, молодь та мешканці довколишніх сіл.
Далі з вітальним словом до Керуючого Коломийською Єпархією звернувся благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз та запросив очолити урочисте богослужіння.
Під час Молебню Високопреосвященному Владиці співслужили: благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз; митр. прот. Богдан Войтишин, митр. прот. Мирослав Ніньовський, старший капелан 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” митр. прот. Михайло Возняк; митр. прот. Андрій Дмитрук; митр. прот. Юрій Юрчук; митр. прот. Олексій Мороз; митр. прот. Іван Мороз; митр. прот. Василь Барчинський; заступник керівника Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації митр. прот. Ігор Івасютин; прот. Василь Калин; прот. Володимир Молявчик; прот. Михайло Терновський; ієрей Василь Марковський; ієрей Дмитро Лісецький; ієрей Михайло Плаксій (Івано-Франківсько-Галицька Єпархія); завідувач канцелярії Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин; ієрей Василь Терновський та протодиякон Антон Трачук.
Разом із численними вірянами свої молитви до Матері Божої підносили: перший заступник голови Городенківської міської ради Андрій Петрович Цюмпала та представник Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, відомий благодійник і підприємець Дмитро Дмитрович Нагірняк.
Після відпусту Владика Юліан виголосив повчальну проповідь, в якій наголосив на важливості молитви до Пресвятої Діви Марії, особливо в час, коли Український народ бореться і переживає страждання від жорстокого ворога, який нищить усе на своєму шляху та закликав бути вдячними нашим воїнам за захист і підносити благання до Господа, щоб він дав усім нам визволення, спасіння, мир і благословив перемогу.
Також Його Високопреосвященство подякував духовенству та вірним за спільну молитву до Пресвятої Богородиці, а особливо благочинному Городенківського благочиння митр. прот. Богдану Морозу, відзначивши його постійну працю в розбудові благочиння.
У свою чергу отець Богдан Мороз подякував Владиці Юліану за піднесену молитву та зворушливі слова проповіді.
На завершення духовного свята Високопреосвященний Владика окропив усіх присутніх освяченою водою та подав своє архіпастирське благословення.






















































