Представник Коломийської Єпархії в місті Києві взяв участь у семінарі: “Cімейне душпастирство: підготовка до шлюбу”

25 Вересня 2021

22 вересня 2021 року, в день молитви за сім’ю та вшанування пам’яті святих Богоотців Йоакима та Анни, в місті Києві, відбувся семінар на тему “Cімейне душпастирство: підготовка до шлюбу”.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в роботі семінару взяв участь керівник Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації, настоятель Храму Вознесіння Господнього села Устеріки, Верховинського благочиння прот. Петро Данильчик.

Семінар розпочався святковим Молебнем до святих Богоотців Йоакима та Анни у Михайлівському Кафедральному Соборі Свято-Михайлівського Золотоверхого чоловічого монастиря, який очолили: Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, Архієпископ Вишгородський Агапіт.

За богослужінням їм співслужили: в. о. голови Синодального Управління у справах сім’ї священик Іван Гищук, голова управління у справах недільних шкіл архімандрит Макарій (Папіш) та представники духовенства з усіх єпархій Православної Церкви України.

Опісля у залі засідань вченої ради Київської Православної Богословської Академії відбулось засідання семінару.

Впродовж  роботи учасниками було розглянуто такі питання: “Стан інституту сім’ї: виклики”, “Підготовка до шлюбу: стратегії впровадження і базовий план курсу”, “Психологічні інструменти в сімейному душпастирстві”, “Проведення сімейних заходів на парафіях”.

У ході семінару представники різних єпархій мали можливість обмінятись досвідом та висловити свої побажання щодо реалізації висвітлених проблем.