Преосвященний Владика провів спільні збори Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації і відділу по взаємодії з навчально-освітніми та виховними закладами

12 Квітня 2023

11 квітня 2023 року, в залі засідань Єпархіального управління, під головуванням Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулась спільна нарада Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації і відділу по взаємодії з навчально-освітніми та виховними закладами.

У роботі зборів взяли участь: керівник Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації прот. Петро Данильчик; заступник керівника відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації прот. Ігор Івасютин; заступник керівника Єпархіального відділу по взаємодії з навчально-освітніми та виховними закладами прот. Любомир Петришин; працівник Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації  прот. Володимир Молявчик; працівник інформаційно-видавничого відділу Єпархії, викладач Катехитичної школи “Діти Божі” Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї ієрей Василь Деркач та викладач Катехитичної школи “Діти Божі” Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї ієрей Дмитро Гром.

Після спільної молитви Владика Юліан розпочав засідання, окресливши хід роботи зборів.

На нараді здійснювалась підготовка до проведення у травні цього року християнської інтелектуальної вікторини “Об’єднані Богом” cеред команд катехитичних шкіл Коломийської Єпархії. Також ішла мова про проведення чергових засідань Просвітницької платформи “Істина”.

На засіданні було розподілено організаційні обов’язки між учасниками та узгоджено поточний план проведення даних просвітницьких заходів.

Також визначено, що до 1 травня цього року потрібно зареєструвати команди у складі 7 дітей (вік учасників від 9 до 15 років). Контактні особи: прот. Петро Данильчик, www.pravmolod.com, тел. 096 126 89 19, e-mail: SkelyaDan@gmail.com;  kolomolod@ukr.net; прот. Ігор Івасютин, тел. 068 246 50 60.

На завершення Єпископ Юліан побажав усім присутнім плідних успіхів та подав своє архіпастирське благословення.