Присяга військовослужбовців територіальної оборони в місті Городенка та селищі Гвіздець

07 Березня 2022

6 березня 2022 року, в місті Городенка та селища Гвіздець, відбулись урочисті присяги військовослужбовців територіальної оборони Збройних Сил України.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в місті Городенка в урочистому заході взяв участь благочинний Городенківського благочиння, настоятель Храму Святих апостолів Петра і Павла міста Городенки митр. прот. Богдан Мороз, в селищі Гвіздець – завідувач канцелярії Єпархіального Управління, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці селища Гвіздець ієрей Іван Венгрин.

В місті Городенка, після спільного виконання Державного Гімну України,  благословити  військовослужбовців запросили духовенство.

У своєму слові отець Богдан благословив наших захисників на вірне служіння Українській Державі, повернення додому з перемогою та передав вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Також слово мав Городенківський міський Голова Богдан Кобилянський.

На завершення митр. прот. Богдан Мороз окропив усіх освяченою водою.

В селищі Гвіздець отець Іван прочитав  Молитву за воїнів та побажав опіки Пресвятої Богородиці й швидкого повернення додому.

На урочистій присязі також були присутні: Народний депутат України Андрій Іванчук, Голова Коломийської військово-цивільної адміністрації Любомир Глушков та Голова Гвіздецької територіальної громади Михайло Дяків.