Щорічне паломництво вірних Коломийської Єпархії до Манявського монастиря

08 Липня 2022

5-7 липня 2022 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулось щорічне традиційне паломництво вірних Коломийської Єпархії до Хресто-Воздвиженського Манявського чоловічого монастиря.

Паломницьку групу очолив прот. Андрій Лінкевич. Під час подорожі йому допомагали викладачі Катехитичної школи “Діти Божі”, яка діє  при Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї: Леся Мойсюк та Анна Симотюк.

Розпочалась кілька денна мандрівка до монастирської Святині зранку 5 липня  від Храму Святого Великомученика Димитрія Солунського селища Печеніжин, Печеніжинського благочиння. Разом із парафіянами Кафедрального Собору участь в паломництві взяли парафіяни храмів сіл: Великий Ключів та Верхній Вербіж.

Перш ніж вирушати в дорогу священнослужителі: митр. прот. Тарас Мойсюк, прот. Андрій Лінкевич та настоятель Храму прот. Микола Глушак віслужили Молебень за щасливе паломництво.

По дорозі паломники відвідали Храм Успіння Пресвятої Богородиці села Молодятин, Печеніжинського благочиння, де їх зустрів настоятель Храму прот. Юрій Гушул. Тут на паломників чекав сніданок. Подальша подорож проходила через  селище Ланчин та місто Надвірну.

На ночівлю паломницька група залишились у селі Гвізд, Надвірнянського району. Там вони відвідали Храм Архістратига Михаїла. Після молитви у місцевій Святині паломники на ночівлю  розмістилися у місцевих жителів. Зранку, помолившись, паломницька група знову вирушили в дорогу.

Після обіду цього  дня паломники прибули до Манявського монастиря,  взяли участь у святковій Всеношній та відвідали “Блаженний камінь”.