Урочисте освячення Департаменту освіти та культури Коломийської міської ради

22 Травня 2026

21 травня  2026 року, в місті Коломия, відбулось урочисте відкриття та освячення Департаменту освіти та культури Коломийської міської ради.

На запрошення директора Департаменту освіти та культури Мар’яни Кодіної, в  урочистому заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан.

На початку Високопреосвященний Владика здійснив Чин освячення приміщення Департаменту.

Під час богослужіння йому співслужили: в.о. економа Коломийської Єпархії прот. Василь Бойчук та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом, у якому привітав керівника та колектив із унікальною подією – освяченням приміщення Департаменту, наголосивши на великому значення галузей освіти і культури у суспільному житті краю. Також Архіпастир привітав усіх зі Святом Вознесіння Господнього та Днем вишиванки, побажавши усім Господнього благословення та миру.

На урочистому освяченні також молились керівники й працівники структурних підрозділів Департаменту освіти та культури.