Урочисте відкриття та освячення пам’ятної дошки загиблому воїну Олександру Іванькову

14 Вересня 2021

11 вересня 2021 року,  на фасаді Коломийського ліцею №1, відбулось урочисте відкриття та освячення пам’ятної дошки в честь загиблого старшого лейтенанта ЦСО «А» СБУ Олександра Іванькова (1986-2019).

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана,  в пам’ятному заході взяв участь працівник Єпархіального Управління,  священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук.

Спочатку відбулось відкриття дошки, яке виконали рідні загиблого. Опісля звершено її освячення та була відслужена заупокійна Літія за спокій душі загиблого воїна Олександра.

Опісля до слова запросили духовенство. В своєму слові отець Василь поділився приємними спогадами про спільні роки навчання із загиблим воїном, подякував матері за те, що виховала достойного сина України та звернувся до молодого покоління, щоб вони надихалися подібним прикладом воїнів, які віддали свої життя за Україну й зробили все, щоб у майбутньому пролиття сліз та крові припинилось у нашій Державі.

Також священик передав рідним та всім присутнім молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Також слово мали рідні та вчителі, що виступали зі словами світлих та болючих споминів.

Олександр Іваньков був майстром спорту з боксу, перемагав на міжнародних змаганнях. Працював тренером, часто з дітьми. Після здобуття вищої освіти вступив на військову службу до СБУ.

Неодноразово перебував на бойових завданнях в районі проведення ООС. За відмінну службу відзначений нагородами Центру спеціальних операцій «А» СБУ.