Урочисте відзначення 34-ї річниці виводу військ із Афганістану

16 Лютого 2023

15 лютого 2023 року, в місті Коломия, біля пам’ятника воїнам інтернаціоналістам, відбулось пам’ятне віче з нагоди 34-ї річниці виводу радянських військ із Афганістану.

На запрошення голови спілки афганців Коломийщини – Йосипа Петровича Тодоріва та, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у заході взяли участь: працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук, прот. Анатолій Момот та ієрей Василь Деркач.

Розпочалося дійство з виконання Державного Гімну України, після якого духовенство звершило заупокійну Літію за полеглими воїнами-інтернаціоналістами та всіма українськими воїнами, які загинули, захищаючи Українську Державу від російського агресора.

Опісля зі словом до присутніх звернувся отець Василь Бойчук, який зазначив, що афганці й сьогодні передають свій унікальний воєнний досвід молодим українським воїнам і самі захищають Україну від окупантів. Також священик побажав усім справедливого миру і перемоги та передав молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

В пам’ятному заході також взяли участь: голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков,  Коломийський міський голова Богдан Станіславський, воїни 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” та численна громадськість міста.

Завершилося дійство виконанням Державного Гімну України.