Урочисте відзначення Дня Героїв у місті Коломия

24 Травня 2023

23 травня 2023 року, в місті Коломия, відбулись урочистості, присвячені Дню Героїв – видатних діячів українського визвольного руху княжої та козацької доби, часів української революції та Першої і Другої світових війн, національного спротиву ОУН-УПА й часів відродження української державності, світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність нашої Держави в боротьбі з російським агресором.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у святковому заході взяли участь: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь  Мізюк; митр. прот. Тарас Мойсюк; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак; прот. Василь Юрчук; працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук; прот. Юрій Кадинський та завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.

Урочистості розпочались покладанням квітів до підніжжя пам’ятника полеглим Героям представниками влади та спільним виконанням Державного Гімну України.

Далі духовенством було звершено заупокійну Панахиду за Героями України різних періодів нашої історії та особливо воїнами, які героїчно загинули, захищаючи Україну від російської агресії.

В урочистому заході також взяли участь: Коломийський міський голова Богдан Станіславський; представники структурних підрозділів Коломийської міської ради, Коломийської районної військової адмінстрації та громадськість міста Коломиї.