Урочисте відзначення Дня Матері у місті Коломия

12 Травня 2026

10 травня 2026 року, в Коломийській філармонії імені О. Козаренка, відбувся святковий концерт приурочений до Дня Матері для матерів військових і дітей із особливими освітніми потребами.

З благословення Високопреосвященного Архієпископа Коломийського і Косівського Юліана, в урочистому заході взяли участь: в. о. економа Коломийської Єпархії прот. Василь Бойчук та працівник інформаційно-видавничого відділу Єпархії ієрей Василь Деркач.

На початку урочистостей священнослужителі піднесли Молитву за матерів. Далі отець Василь Бойчук звернувся до присутніх зі словом, у якому привітав зі святом усіх присутніх матерів та передав  вітання й молитовне благословення від Високопреосвященного Владики Юліана.

Далі виступили колективи та учасники музичної студії «Сокіл», що діє при Коломийській Філармонії, а також квінтет хористок Хору Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломия (керівник – Ольга Сілкіна), які подарували присутнім музичні композиції, сповнені любові та вдячності до матерів.

Атмосфера концерту стала нагадуванням про силу родинної підтримки, турботи та єдності у непростий для країни час.