Урочистості з нагоди 100-літнього Ювілею Героя України Мирослава Симчича в місті Коломия

06 Січня 2023

5 січня 2023 року, в місті Коломия, відбулись урочистості з нагоди  100-літнього Ювілею легенди українського визвольного руху – сотенного УПА, Героя України Мирослава Симчича (“Кривоноса”).

З благословення Керуючого Коломийською Єпархією Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана в святкових заходах взяли участь: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк та завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.

Святкові заходи розпочались біля пам’ятника “Борцям за незалежну Україну”, де присутнім духовенством був відслужений Молебень за здоров’я усіх захисників та борців за волю й свободу українського народу, з особливими проханнями за славного Ювіляра – Мирослава Симчича.

Далі святковою ходою присутні вирушили до помешкання легендарного Сотенного, щоб колядою та віншуваннями привітати його з прийдешніми Різдвяними святами.

Після цього в Музеї історії міста Коломиї відбувся вечір спогадів та привітань, приурочений 100-літньому Ювілею Героя України Мирослава Симчича.

Від імені Преосвященного Владики  Юліана зі словами привітання до Ювіляра звернувся отець Василь Мізюк, який подякував пану Мирославу за його героїчну боротьбу, незламний дух й жертовну любов до України та побажав ще довго років бути живим свідком незламності нашого народу.

Опісля звучали звучали численні вітання від представників обласної та місцевої влади, побратимів, воїнів, працівників культури та Коломийської громади.