Відкриття виставки фоторобіт “На рівні хмар. Гуцулія” в місті Коломия

17 Липня 2022

14 липня 2022 року, у Національному музеї Гуцульщини і Покуття ім. Й. Кобринського міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття виставки фоторобіт та фотоальбому На рівні хмар. Гуцулія” священика Православної Церкви України із Львівщини отця Андрія Афтанаса.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у заході взяли участь:  священик Храму Святих рівноапостольних Константина і Єлени міста Коломиї прот. Василь Юрчук та працівник Єпархіального Управління, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук.

Звертаючись до автора виставки та всіх присутніх отець Василь Юрчук найперше передав вітання та молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана, а також побажав отцю Андрію подальших успіхів у пастирському служінні та  творчій діяльності.

Далі відбулась презентація фотоальбому робіт отця Андрія Цианотипія “На рівні хмар. Гуцулія”. У книзі можна побачити надзвичайні краєвиди наших Карпат, а також традиції та побут місцевих жителів – гуцулів.

На урочистій виставці були присутні представники мистецьких кіл та гості міста Коломиї, парафіяни храму Святих рівноапостольних Константина і Єлени міста Коломиї, а також журналісти.