Вітання Владиці Юліану з нагоди Дня Народження та Тезоіменитства від духовенства й вірних Коломийської Єпархії

29 Березня 2023

Ваше Преосвященство, Преосвященний Владико Юліане!

Прийміть сердечні вітання з Днем Народження та Днем Тезоіменитства від усієї повноти Коломийської Єпархії Православної Церкви України. Цього року своїм вітанням ми знову засвідчуємо Вам глибоку пошану, синівську любов, підтримку і відданість. Найперше хочемо відзначити, що наша велика єпархіальна родина священнослужителів і вірних за час Вашого перебування на чолі Єпархії значно зросла.

Завдяки Вашій невтомній десятилітній праці й високому лідерському авторитету в лоно Коломийської Єпархії влилися десятки парафій інших православних юрисдикцій.

Можна довго перелічувати Ваші неоціненні заслуги в справі розбудови єпархіального життя, активного архіпастирського служіння, успішної діяльності у Винограднику Христовому, яка звершується на славу Всевишньому та на благо громади. Таких справ за десятиліття керівництва Коломийською Єпархією більше, ніж у будь-кого з політиків чи чиновників. А впродовж останнього року вся діяльність Єпархії і Ваша особиста спрямована на допомогу фронту, на підтримку вимушених переселенців та родин загиблих на фронті.

Дякуємо Вам за чітку патріотичну позицію, виявлену з першого дня російського вторгнення в Україну, за організаційні, молитовні, моральні зусилля у всебічному протистоянні ворогу. Ваш приклад надихає всіх нас, кожен відчуває особисту відповідальність, бажання активно діяти задля перемоги, задля підтримки і мобілізації наших вірних на всенародну боротьбу з агресором.

У ці вкрай важкі для України часи разом з Вами посилено молимося за Збройні Сили України, за наш народ, владу і військо. Водночас у цей радісний день Вашого Народження і Тезоіменитства підносимо особливі молитви за Вас, наш Архіпастирю! Бажаємо Вам незламності у цих прагненнях до перемоги, до завершення війни і повернення до мирних трудових буднів, яких так чекають усі українці. Особливі наші прохання в час Великого посту і особливі сподівання на Милість Воскреслого Христа, Який є найбільшим прикладом жертовності і любові до людей.

Хай Всевишній почує ці щирі молитви, хай зішле Свою благодать на Ваше життя, подасть душевні й тілесні сили, щоб здолати всі труднощі і наблизити перемогу добра над злом. Бажаємо Вам довгого і плідного служіння на славу Божу, під повсякчасною опікою Вашого Небесного покровителя!

Іс полла еті Деспота!