Вітання Владики Юліана прот. Віталію Козаку з нагоди 40-ліття

19 Квітня 2023

Всечесний отче Віталію!

У свій час, з ласки Божої, Ви стали священнослужителем Церкви Христової, який, за словом Іоана Золотоустого, виконує на землі те, що Бог довершує на небі. Протягом цього часу Ви сумлінно й жертовно працюєте на Славу Божу, допомагаючи ввіреній Вам пастві духовно зростати та ведете їх шляхом спасіння. За це заслужено користуєтесь їхньою любов’ю та повагою.

Також Ви активно працюєте на посаді керівника прес-служби та інформаційно-видавничого відділу Коломийської Єпархії, сумлінно виконуючи доручення Правлячого Архієрея. Завдяки Вам все більше людей дізнаються про Бога, діяльність Православної Церкви України на теренах Прикарпаття, зокрема про ініціативи й старання Керуючого Коломийською Єпархією у проведенні багатьох унікальних заходів.

Щиро бажаю Вам Божого Благословення, міцного здоров’я, миру, достатку, духовної радості та благодатної допомоги Божої у всіх Ваших богоугодних справах.

Нехай Воскреслий Господь наш Ісус Христос, за молитвами Пресвятої Богородиці, обдаровує Вас Своєю милістю і щедротами, постійно зміцнює і доповнює Ваші душевні й тілесні сили й дарує невичерпну наснагу в подальшому плідному пастирському служіння для розвитку й процвітання  Помісної Православної Церкви України та задля перемоги боголюбивого українського народу над російськими окупантами.

Многії і благії літа!