Владика Юліан благословив відкриття благодійного футбольного турніру

14 Травня 2022

14 травня 2022 року, в парку ім. Тараса Шевченка міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття благодійного футбольного турніру для допомоги Збройним Силам України.

На запрошення організаторів, в святковому заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.Футбольне свято розпочалось із підняття Національного Прапора України та спільного виконання Державного Гімну України.Далі слово мав Коломийський міський Голова Богдан Станіславський.Після цього до слова та благословення було запрошено Преосвященного Владику Юліана.

Звертаючись до присутніх, Архіпастир зазначив, що сьогоднішня подія присвячена українським воїнам, які героїчно захищають Україну від ворога: “Ми всі не просто віримо, а впевнені в нашій перемозі над ворогом. Своєю молитвою, своєю працею, підтримкою Збройних Сил України ми наближаємо нашу спільну перемогу над російськими окупантами”.

Також Правлячий Архієрей побажав усім учасникам Господнього Благословення, перемоги на футбольному полі, перемоги над російськими ворогами та мирного неба над Україною.

На завершення Архіпастир окропив усіх освяченою водою.

На футбольному турнірі також були присутні: заступник Коломийського міського голови Володимир Мельничук, депутат Коломийської міської ради, благодійник та організатор заходу Олександр Чемерис, депутат Коломийської міської ради Сергій Федчук.

Преосвященного Владику Юліана на урочистому заході супрводжували: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та протодиякон Антон Трачук.