Владика Юліан благословив відкриття концерту «Міста побратими об’єднані однією сценою» в місті Коломия

08 Травня 2023

7 травня 2023 року, в Коломийській філармонії «Сокіл» імені Олександра Козаренка, в рамках відзначення першої річниці створення філармонії,  відбувся концерт під назвою «Міста побратими об’єднані однією сценою» за участю камерного оркестру «Ренесанс» Маріупольської камерної філармонії (художній керівник та головний диригент – Заслужений діяч мистецтв України Василь Крячок).

В урочистому заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Концерт розпочався зі спільного виконання Державного Гімну України, після чого до слова  та благословення було запрошено духовенство.

Звертаючись до присутньої аудиторії, Владика Юліан зауважив, що сьогодні вкрай важливо єднатися заради спільної перемоги: «Нас об’єднує любов до Бога, Церкви й Батьківщини, а також великою об’єднуючою силою є мистецтво. Будучи єдиними, ми вистоїмо, переможемо і запанує довгоочікуваний та бажаний мир на Українській землі».

В концерті прозвучали шедеври української та західно-європейської музичної спадщини.

Свою творчість зі сцени філармонії в цей день дарували: соліст Національного Будинку музики, Заслужений Артист України Назарій Пилатюк (скрипка); художній керівник та соліст Коломийської філармонії «Сокіл» імені Олександра Козаренка, оперний співак (баритон) Микола Губчук та інші.

Після концерту голова Коломийської міської ради Богдан Миколайович Станіславський нагородив Почесними відзнаками учасників та всіх, хто долучився до організації концерту.

Преосвященного Владику на заході супроводжував протодиякон Антон Трачук.