Владика Юліан із Різдвяними подарунками відвідав воїнів у медичних закладах міста Коломиї

25 Грудня 2022

24 грудня 2022 року,  Преосвященний Владика Юліан разом із Коломийським міським головою Богданом Станіславським із Різдвяними подарунками відвідав воїнів, які проходять лікування у закладах медицини міста Коломиї.

Спочатку Єпископ Юліан побував у комунальному некомерційному підприємстві “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”.

Перед тим, як провідати в палатах  військовослужбовців, Його Преосвященство та міський Голова Богдан Станіславський поспілкувались із директором медичного закладу Володимиром Федоришиним, медпрацівниками та медперсоналом. Володимир Євгенійович розповів гостям про діяльність медичного закладу та показав нове медичне обладнання.

Після цього Керуючий Коломийською Єпархієюпоспілкувався із військовослужбовцями, подякував їм  за подвиг в захисті нашої Держави та привітав із Новим Роком та святом Різдва Христового.

Кожен військовий отримав смачні традиційні Різдвяні гостинці та збірки колядок.

Після відвідин госпіталю Єпископ Юліан побував у комунальному некомерційному підприємстві “Коломийська центральна районна лікарня” Коломийської міської ради, де також поспілкувався із медпрацівниками та персоналом, відвідав військовослужбовців, привітав їх зі святом та разом з міським головою вручив різдвяні подарунки.

Владику Юліана під час відвідин  медзакладів супроводжував протодиякон Антон Трачук.