Владика Юліан очолив Парастас за загиблим воїном Української Армії Богданом Кругликом

20 Березня 2022

19 березня 2022 року, в селищі Печеніжин, Коломийського району, було відслужено Парастас за спокій душі воїна Української Армії Богдана Круглика, який героїчно загинув, захищаючи Українську Державу від російського агресора.

Заупокійне богослужіння очолив Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Архіпастирю під час Парастасу співслужили: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; благочинний Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрій Ужитчак; митр. прот. Даниїл Коржинський (Івано-Франківська Єпархія); митр. прот. Володимир Левицький; прот. Василь Лазарович;   прот.  Василь Ткачук; прот. Микола Глушак; прот. Іван Ільчишин;  ієрей Василь Старжинський та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словом, у якому нагадав головні події життєвого шляху загиблого Героя.

Архіпастир зазначив, що Богдан практично був ровесником незалежності України та був позбавлений з народження рабського духу, а тому в його душі завжди горіло прагнення боротьби за волю України.

Наводячи Євангельский приклад воскресіння Господом єдиного сина наїнської вдови, Єпископ  Юліан побажав рідним убієнного, щоб сам Господь утішив і підтримав їх пережити цю страшну трагедію – втрату рідної людини.

Архіпастир подякував воїну за його героїзм, мужність і подвиг, зазначивши: “Богдан віддав у жертву заради любові до своїх співвітчизників найдорожче, що тільки є у людини – своє власне життя”.

На завершення Преосвященний Владика, нагадуючи присутнім, що зло не вічне й смерть є тимчасовою, наголосив, що після мертвої і холодної зими  завжди приходить живоносна весна, яка є праобразом всезагального Воскресіння.