Владика Юліан очолив Парастас за загиблим воїном Української Армії Мирославом Васильчуком у місті Косів

28 Березня 2022

27 березня 2022 року, в місті Косів, було відслужено Парастас за спокій душі воїна Української Армії – Васильчука Мирослава Юрійовича, який героїчно загинув, захищаючи Українську Державу від російського агресора.

Заупокійне богослужіння очолив Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Архіпастирю під час Парастасу співслужили: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; благочинний Косівського благочиння митр. прот. Іван Близнюк; митр. прот. Богдан Стефанків; митр. прот. Ярослав Хрущ; митр. прот. Ростислав Близнюк; прот. Василь Дійчук та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту Правлячий Архієрей  звернувся до присутніх зі словом, у якому

зазначив, що підступний ворог, руйнуючи храми, будинки та інфраструктуру, творить ще найбільше зло – забирає життя наших рідних і близьких.

Владика Юліан зауважив, що у третю неділю Великого посту Хрестопоклінну, ми повинні замислитись – чому спасіння роду людського стало можливим через Хрест: “Господь не в силі творить спасіння, а в любові, а тому саме через Хрест проявляється найвищий вияв любові. Воїн Мирослав віддав своє життя з великої любові до рідної землі”.  

На завершення Керуючий Коломийською Єпархією наголосив: “Людська підтримка й розрада не може  повністю втамувати біль від непоправної втрати рідних, адже це можливе тільки Єдиному Богу. Дякуємо Мирославу за його мужність і жертву. Він духом серед славних воїнів України”.