Владика Юліан очолив урочисте богослужіння з нагоди вшанування пам’яті Святої Преподобної Євфросинії, ігумені та княжни Полоцької

16 Червня 2021

5 червня 2021 року, в суботу п’ятої седмиці після Пасхи, в день вшанування пам’яті Святої Преподобної Євфросинії ігумені та княжни Полоцької, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію та Молебень біля ікони з частичкою Її святих мощей.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Володимир Озарчук, митр. прот. Микола Мазурак, митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Василь Струк, прот. Василь Лазарович, прот. Василь Кушерський, прот. Анатолій Момот, завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розповів про життя та чернечий подвиг Святої Преподобної Євфросинії.

Також Архіпастир поділився спогадами про те, як ікона з частичкою Її святих мощей потрапила до Кафедрального Собору та навчив у яких потребах потрібно молитовно до Неї звертатися.

На завершення своїх слів Правлячий Архієрей подякував священикам та вірним за спільну молитву та побажав усім наслідувати Святу Преподобну Євфросинію в Її духовному подвизі.

Далі Преосвященний Владика, у співслужінні духовенства, очолив Молебень до Святої Преподобної Євфросинії біля ікони з частичкою Її чудотворних мощей.